کاظمی: تعطیلات لیگ برای ما مفید است

فرهاد کاظمی در نشست خبری بعد از بازی با پدیده اظهار داشت: از بازیکنانم از نظر تاکتیکی انتظار بیشتری داشتم که این به‌علت وقت کمی بود که در اختیار داشتیم. ما هنوز به هماهنگی نرسیده‌ایم. امروز دروازه‌بان‌مان ناصری روز بسیار خوبی داشت.

کاظمی: تعطیلات لیگ برای ما مفید است

به گزارش خبرورزشی، فرهاد کاظمی در نشست خبری بعد از بازی با پدیده اظهار داشت: از بازیکنانم از نظر تاکتیکی انتظار بیشتری داشتم که این به‌علت وقت کمی بود که در اختیار داشتیم. ما هنوز به هماهنگی نرسیده‌ایم. امروز دروازه‌بان‌مان ناصری روز بسیار خوبی داشت.

وی افزود: دو نوبت تعطیلاتی که برای بازی‌های تیم ملی پیش‌رو داریم، برای ما بسیار مفید خواهد بود، زیرا می‌توانیم از این فرصت برای هماهنگی بین بازیکنان‌مان استفاده کنیم. زمانی که تیم حریف بازی مستقیم انجام می‌دهد، شما باید بتوانید عکس‌العمل لازم را نشان دهید. ما در این بازی زیاد عقب‌نشینی کردیم و تیم پدیده‌ هم فرصت‌های خوبی داشت که می‌توانست به گل‌های بیشتری برسد.
سرمربی تیم سیاه جامگان در خصوص مصدومیت عباس عسگری اظهار کرد: متأسفانه این بازیکن با اولین ضربه‌ای که به پایش خورد پایش پیچ خورد و مصدوم شد. بعد از آن مجبور شدیم سیستم بازی تیم را تغییر دهیم. در این بازی ما بهترین داوری را شاهد بودیم و بازی هم از لحاظ درگیری فیزیکی بازیکنان و همینطور از لحاظ تاکتیکی بازی خوبی بود.

کاظمی درباره بازیکنان تیمش هم خاطرنشان کرد: خانزاده بازی بسیار خوبی ارائه کرد و نشان داد که حقش رسیدن به تیم ملی است. ما آن چیزی هم که از میثم حسینی خواسته بودیم برآورده کرد. رضا نورمحمدی هم بسیار با شخصیت و با درایت بازی کرد و رضا درویش هم به اندازه چهار بازیکن دوید. البته باید به این نکته هم توجه کرد که ما نمی‌توانیم خیلی زود 24 بازیکن را هماهنگ کنیم و از همین حالا بازی خوبی ارائه دهیم. با گذشت زمان خواهید دید که هفته به هفته به آن چیزی که مدنظر ماست خواهیم رسید.

انتهای پیام

نظرات

ارسال نظر

نظرات بینندگان
انتشار یافته: 0
پر بازدیدترین خبرها